فضايي بيشتر با درب هاي کشويي upvc

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیليک خانه زيبا و خيره کننده چيزي است که هر کسي به دنبال آن است. دکوراسيون هر خانه اي که به خوبي طراحي شده است ظاهري مدرن، شيک و وسيع به آن مي دهد. درب هاي کشويي upvc جديدترين محصولاتي هستند که يک خانه نياز دارد تا ظاهري وسيع و معاصر داشته باشد. درب هاي کشويي زماني که در خانه استفاده مي شوند اغلب يک فضاي وسيع و باز را ايجاد مي کنند.طبق تعريف، يک درب کشويي نوعي از درب است که با کشيده شدن در راستاي افقي، معمولا به صورت موازي با يک ديوار، باز مي شود. درب هاي کشويي را مي توان جايگزيني براي درب هاي سنتي لولايي معرفي کرد که در اکثر خانه ها، دفاتر و هتل ها به مدت طولاني مورد استفاده قرار مي گرفتند. با استفاده از درب هاي سنتي لولايي، فضاي زيادي به صورت غير قابل استفاده رها مي شود و به خانه ظاهري شلوغ و شه مي دهد.


با ظهور نوآوري هاي جديد در صنعت درب و پنجره upvc ، راه هايي به وجود آمده است که با استفاده از آنها خانه هاي جمع و جور و فشرده مي توانند بسيار وسيع به نظر بيايند. نصب درب هاي کشويي upvc در منزل شما يکي از اين راه ها است.


چگونه درب هاي کشويي upvc مي توانند براي فضاي خانه شما مفيد باشند

درب هاي کشويي upvc 2دسترسي به راهروهاي تنگ و محدود را امکان پذير مي کند


استفاده از درب هاي کشويي در يک راهرو باريک بسيار مفيد خواهد بود زيرا دسترسي به تمام اتاق ها بدون ايجاد هيچ گونه مانعي در مسير راهرو ها امکان پذير مي شود. اين کار همچنين از وقوع برخوردهاي احتمالي در راهروها جلوگيري مي کند و باعث مي شود تمام مسير تردد راهروي باريک باز باشد. اين به اين دليل است که فضاي مرده درب کشويي در امتداد ديوار است. اين ويژگي باعث مي شود براي استفاده در ورودي راهروهاي باريک گزينه اي مفيد و کارآمد باشد.


درب کمدهاي لباس را بدون نگراني از مسدود کردن فضاي اتاق خود باز کنيد


درب هاي کمد لباس يا حمام اغلب به فضاهاي باريک و شلوغ باز مي شود. استفاده از درب هاي سنتي لولايي هميشه فضايي را به هنگام باز و بسته کردن مسدود مي کند. به طور کلي براي بهبود ظاهر و استفاده بهينه از فضاهاي مرده در خانه خود بهتر است از درب هاي کشويي استفاده کنيد. استفاده از درب هاي کشويي امکان دسترسي نامحدود به کمدهاي لباس را فراهم مي کند و فضاهاي موجود را مسدود نمي کند.درب هاي کشويي upvc 33بهترين گزينه براي استفاده به عنوان درب هاي بالکن


معمولا درب هاي کشويي در خانه ها به عنوان درب هاي بالکن استفاده مي شوند. همانطور که قبلا گفته شد، فضاي مرده درب هاي کشويي بالکن در امتداد ديوار قرار دارد. آنها فضاي زيادي را اشغال نمي کنند و باعث ايجاد يک فضاي بزرگتر در بالکن شما مي شوند. در اين فضا مي توانيد از بسياري از مناظر زيبا و چشم اندازهاي عالي لذت ببريد. براي بهبود بيشتر فضا، اضافه کردن چند نوع گل و گياه و مبلمان مي تواند تفاوت ها را رقم بزند.


استفاده از در و پنجره دوجداره upvc  باعث کمتر شدن ورود صداي بيرون به داخل و تبادل کمتر حرارت خواهد شد.


به راحتي مي توانيد قسمتي از فضاي دفتر کار و آشپزخانه خود را مخفي کنيد


اغلب در آشپزخانه دفاتر اداري با استفاده از درب هاي کشويي مي توانيد فضاي داخلي را پوشش دهيد. با اين کار مي توانيد قابليت هاي متعددي را به فضاي خود اضافه کنيد. اين کار در طول جلسات کاري بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد و يا زمانيکه فضاي آشپزخانه شما به يک تميزکاري سريع نياز دارد.
پنجره يو پي وي سي 


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها